Безкоштовні Оголошення

Компанія "Сантранс Логістик" - м. Київ та область

Додати в обране

Компанія "Сантранс Логістик" - м. Київ та Київська область.
Пропонуємо Вам якісні та швидко виконувані послуги:
- вантажні перевезення Київ, Київська області та Україна (від малих до великогабаритних)
- послуги переїзду (від квартирних до цілих підприємств)
- послуги спецтехніки (крани-маніпулятори, кари, автокрани, автовишки, самоскиди, бобкати, евакуатори, екскаватори, трали, телескопічні навантажувачі).

Коротко про нас:
Компанія «Сантранс» заснована в 2015 році. За період своєї діяльності компанія досягла великих успіхів і зайняла гідне місце серед конкурентів, зарекомендувавши себе як надійний, відповідальний і висококваліфікований партнер в роботі з клієнтами і перевізниками.
Звернувшись в нашу компанію, Ви можете бути повністю впевнені, що будь-яка Ваша задача, пов'язана з перевезенням, буде виконана якісно і в найкоротші терміни.
Ми вважаємо, що запорука успіху - це задоволені клієнти. Тому наша команда докладає всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені співпрацею. І щоб в наступний раз, коли Вам знадобиться скористатися послугами перевізника, перше, що прийшло Вам в голову, було - звернутися за допомогою в «Сантранс».
Транспортна компанія «Сантранс» робить своїм партнерам низку вигідних пропозицій у галузі логістики. Здійснюючи великогабаритні перевезення по всій Україні та маючи бездоганну репутацію та велику кількість рекомендацій своїх клієнтів, компанія виправдано є лідером на сучасному ринку логістики. Маючи великий автопарк, відповідну спецтехніку та висококласних фахівців, ми готові взятися за будь-яке замовлення та виконати його в обумовлений термін. Тому з нами вигідно співпрацювати, оскільки всілякі непередбачувані ситуації та форс-мажори повністю виключені.
Важливо звернути увагу, що транспортна компанія «Сантранс» надає весь спектр логістичних послуг (3Pl), що є родзинкою нашої діяльності. Починаючи з підготовки документації, розробки оптимального маршруту, підбору відповідного транспорту та закінчуючи доставкою до дверей, компанія охоплює всі етапи роботи в галузі логістики, що є безперечною перевагою.

suntrans
suntrans1
Україна
Київ
бережанська 4

Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Сергій
0939163833
Находится в: Перевезення
Зареєструйтесь, щоб додати рецензію
Comments powered by Disqus 139