Безкоштовні Оголошення

Одновісний візок для транспортування жниварок «Carrello»

Додати в обране
190416

Одновісний візок для транспортування жниварок «Carrello» - призначений для транспортування в агрегаті з комбайном будь-яких типів зернових жниварок вагою до 3,1 т і шириною до 9,2 м по ґрунтовим дорогам та дорогам загального користування.


Головна перевага візка «Carrello» - це його універсальність та цінова доступність. Це досягається завдяки простоті конструкції та різним регулюванням опори посадкового місця для бруса жниварки, які встановлені на рамі.


Рішення дозволяють налаштовувати та перевозити зернові, соняшникові, кукурудзяні та інші види жниварок, що агрегатуються з імпортними та вітчизняними комбайнами або іншими самохідними енергозасобами.

Переваги:

  • Завдяки здвоєним колісним парам візок має високу стійкість при транспортуванні по дорогам будь-якого типу.
  • Зручність знімання і навішування жниварки
  • Завдяки використанню П-образних металевих профілів конструкція рами має достатню жорсткість для транспортування жниварок відповідної маси та ширини.
  • Візок обладнано габаритними вогнями, поворотами, стоп-сигналом, що дозволяє його безпечно експлуатувати на дорогах загального призначення згідно чинних правил та норм.
  • Конструкція візка проста в обслуговуванні та експлуатації, що дозволяє встановити на неї найбільш доступну ціну серед аналогів.
  • Велика кількість регулювань дозволяє використовувати візок для значної кількості різнотипних моделей жниварок. Відповідно, не потрібно окремо купувати візок для кожного типу жниварки що дозволяє значно зекономити гроші.
carrelo1
nwcdztarmf6grhggcjzzalgawawawqcq
Україна
Дніпро
Олександра Оцупа 2

Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Владислав
sunfloromarketing@gmail.com
+380676120066
Находится в: Сільгосптехніка
Зареєструйтесь, щоб додати рецензію
Comments powered by Disqus 86