Безкоштовні Оголошення

Закупівля послуг з надання оренди офісних меблів за Рамковим договором

Додати в обране

Міжнародна організація права розвитку (ІДЛО) радо запрошує Вашу компанію/організацію подати Заявку на участь у тендері щодо закупівлі послуг з надання оренди меблів, які будуть надаватися на основі Рамкового договору під час проведення певних конкретних заходів в м. Київ, Україна.

Хочемо звернути Вашу увагу, що необхідну інформацію та всі необхідні матеріали щодо умов подання Зявки на участь у тендері Ви можете отримати за наступним лінком: https://www.idlo.int/tenders/ukraine-furniture-rent-itb-n132ukr21

Заявки необхідно надіслати на таку захищену електронну адресу: tenders@idlo.int не пізніше 22 лютого 2021 року, 10:00 за місцевим часом у Римі, Італія, зазначивши у темі листа «Тендерна заявка на Запрошення до участі в тендері (ITB) N_132_UKR_21».

Потенційний учасник тендеру, якому потрібні уточнення з приводу цього ITB, може зв’язатися з ІДЛО електронною поштою за адресою tenders@idlo.int не пізніше, ніж за 72 години до кінцевого строку подання Заявок. Дякуємо Вам та чекаємо на Ваші цінові пропозиції.

З повагою, IDLO в Україні

Україна
Київ

Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, зв'яжіться з нами.

ukr-tenders@idlo.int
Находится в: Прокат товарів
Зареєструйтесь, щоб додати рецензію
Comments powered by Disqus 700