Послуга розміщення особливих оголошень дозволяє розмістити Ваше оголошення на первомместе в списку оголошень і виділити його спеціальним фоном, значно (до 20 раз) підвищує кількість його переглядів в порівнянні зі звичайним оголошенням.

Як можна придбати особливий статус для оголошення?

Придбати для свого оголошення особливий статус можна використовуючи систему:


 1)  

Придбайте особливий статус свого оголошення, шляхом перерахування 2$ на

Z кошелек Z895371404605

 

Обов'язково вкажіть в примітці назву вашого оголошення та дату публікації.

 


 По всем вопросам обращайтесь к администратору сайта, меню "Контакты"

 

Інтернетометр відповідає на два питання: «Який у мене IP?» І «Яка швидкість у мого інтернету?». Відповідь на перше питання ви вже бачите

Узнай свой IP адрес


Щоб отримати відповідь "Яка швидкість у мого інтернету?" - Клікніть на зображенні спідометра. Ви дізнаєтеся швидкість інтернет-з'єднання від вашого комп'ютера.


 Антивірусний блок для сайту

Перевірка файлів на наявність вірусу. Перевірка проводиться на нашому сервері. Наша антивірусна база оновлюється кілька разів на годину.

Проверить


Анонимайзер

Ви хочете зайти на який-небудь сайт і залишитися при цьому анонімним? Вас заблокували на форумі, блозі, чаті і ви не можете увійти? Не біда, ми вам допоможемо. Виберіть країну з якої ви, нібито, зайдете на цей сайт. Введіть адресу сайту в полі. Після натискання на кнопку "Відкрити" ви перейдете на необхідний вам сайт вже з новим IP адресою, тобто анонімно